Yalnız Değilsin

Dm Bb Yalnız değilsin yalnız değilsin Gm Bb Dm Yüzüme baksan fark edersin Dm Bb Yalnız değilsin Yalnız Değilsin Akor, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır. http://www.akormerkezi.com.

Responsive image
YAZAR
Ferihan Kasım
DOSYA BOYUTU
8,41 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051730745

PDF formatında Yalnız Değilsin. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yalnız Değilsin kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bu zamanda donup kalmak. Onun gözlerine bakarken, o bana tüm güzelliği ile şarkı söylerken ve ben, onun benim olduğunu bilirken... Onun gözlerini bir saniye olsun kaçırmak istemiyordum. Tıpkı onun da başından beri bana bakması gibi… Sadece birbirimize kenetlenmişken, mesafeler önemli değildi… Ona öyle sıkı sarılmıştım ki, hiç bırakmayacakmış, bırakmasına dayanamazmış gibi... Kokusunu içime çekerken, "Teşekkür ederim," diye fısıldadım. "Beni bu kadar çok sevdiğin için teşekkür ederim.(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 2015e-Kitap: Sayfa Sayısı: 318Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


Yalnız değilsin, yalnız değilsin Yüzüme baksan farkedersin Yalnız değilsin, yalnız değilsin Sesimi duysan hissedersin. Yalnızlar yalanlar mı söyler? Canım hiç acımaz mı derler?