Kanın Günlükleri - Buz Ateşi

Buzlar ülkesi Kanada'nın derinliklerinde, troll kabilelerinin en güçlüsü Kaninler hüküm sürüyor. Byrn'ın soluk kesen "Kanin Günlükleri" macerası Buz Ateşi ile alev alıyor.

Responsive image
YAZAR
Amanda Hocking
DOSYA BOYUTU
10,16 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786050925685

Bir Kanın Günlükleri - Buz Ateşi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kanın Günlükleri - Buz Ateşi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Amanda Hocking tarafından yazılmıştır.


Buzlar ülkesi Kanada'nın derinliklerinde, troll kabilelerinin en güçlüsü Kaninler hüküm sürüyor. Uzun sarı saçları ve mavi gözleriyle Kaninler arasında hemen göze çarpan, on dokuz yasındaki Bryn, kabilesinden dışlanmış bir melez ve tek isteği, kralın seçkin muhafızlar ordusunda kendine bir yer edinebilmek...Aşkları için seçkin konumlarından feragat eden anne babasının aksine, Byrn ülkesine ve halkına hizmet etmek, isinde en iyi olabilmek için her şeyden vazgeçiyor. Bryn'in bir de gizli bir amacı var: babasının canına kast eden eskinin muhafızı, şimdinin haini yakışıklı Konstantin'den intikamını alabilmek. Byrn'ın soluk kesen "Kanin Günlükleri" macerası Buz Ateşi ile alev alıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: DEX 


Buzlar ülkesi Kanada'nın derinliklerinde, troll kabilelerinin en güçlüsü Kaninler hüküm sürüyor. Byrn'ın soluk kesen "Kanin Günlükleri" macerası Buz Ateşi ile alev alıyor. (Tanıtım Bülteninden).