Dört Günlük Bir Aşk Hikayesi

Dört kısa günden ellerinde kalan, anısı hiç silinmeyecek bir aşktı.İnsan bazen dört güne bir ömrü sığdırmaya kalkar. Yıllarca kalbinde taşıdığı bir aşkı dört güne sığdırmaya ya da.

Responsive image
YAZAR
Cansu Pak
DOSYA BOYUTU
7,14 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051429304

Dört Günlük Bir Aşk Hikayesi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Cansu Pak. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Cansu Pak'den Dört Günlük Bir Aşk Hikayesi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Dört kısa günden ellerinde kalan, anısı hiç silinmeyecek bir aşktı.İnsan bazen dört güne bir ömrü sığdırmaya kalkar. Yıllarca kalbinde taşıdığı bir aşkı dört güne sığdırmaya ya da. Hangisi daha zordur peki, bir yaşamı eksiltmek mi yoksa bir aşkı eskitmek mi? Kendini başka bir kalbe sığdırmak yerine, kalbini emanet eder insan bir diğer kalbe... Ve bu, en büyük savaştır aslında.Mehmet, bir savaştan kaçmak için, bambaşka savaşların ortasına attı kendini. Aslı, yüreğindeki savaş alanını bir türlü terk edemedi. Enkazında kendini ve Mehmet'i aramaktan hiç vazgeçmedi. İkiyken bir olmak, çekip gitmekti tüm arzuları. Havaalanında filizlenen bir aşkın, gitmekten başka çaresi var mıydı zaten? Yolculukları sadece dört gün sürdü. Aşkları ise bir ömür valizlerinde durdu. Aşkları bir ömür valizlerinde durdu.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 323Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Yıllarca kalbinde taşıdığı bir aşkı dört güne sığdırmaya ya da. İkiyken bir olmak, çekip gitmekti tüm arzuları. Havaalanında filizlenen bir aşkın, gitmekten başka çaresi var mıydı zaten?